Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Panel
kn: ಫಲಕ
