Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
