Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: All
mn: Бүгд
