Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
