Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
