Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
