Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по
