Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
