Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
