Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Post to Twitter
tr: Twitter'a gönder

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load More
tr: Daha Fazla Getir
