Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Panel
uk: Панель

en: Offset
uk: Зміщення

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Post to Twitter
uk: Опублікувати в Twitter

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
