Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
