Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
