Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: All
ast: Too
