Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: All
fa: همه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
