Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: All
jv: Kabèh

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
