Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
