Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
