Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
