Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै
