Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Panel
oc: Panèl

en: Offset
oc: Decalatge

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
