Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
