Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Panel
ru: Панель

en: Offset
ru: Пропустить

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Post to Twitter
ru: Отправить в Twitter

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: <button type="button" data-role="none" class="slick-prev" aria-label="Previous" tabindex="0" role="button">Previous</button>
ru: <button type="button" data-role="none" class="slick-prev" aria-label="Previous" tabindex="0" role="button">Пред.</button>

en: <button type="button" data-role="none" class="slick-next" aria-label="Next" tabindex="0" role="button">Next</button>
ru: <button type="button" data-role="none" class="slick-next" aria-label="Next" tabindex="0" role="button">След.</button>
