Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
