Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Body
ar: المتن

en: List
ar: لائحة

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Content queue
ar: طابور المحتوى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Pictures
ar: الصور

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
