Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Panels
hr: Paneli

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Pictures
hr: Slike

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Asc
hr: Uzlazno
