Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: List
am: ዝርዝር

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Pictures
am: ምስሎች
