Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Pictures
dz: པར་ཚུ།
