Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: List
fa: فهرست

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Pictures
fa: تصاویر

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
