Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: List
hi: सूची

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Content queue
hi: सामग्री कतार

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Pictures
hi: चित्र

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
