Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: List
ka: სია

en: On
ka: ჩართვა

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
