Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: List
kk: Көрсету

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Pictures
kk: Сүреттер
