Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: List
km: បញ្ជី

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Pictures
km: រូបភាព
