Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Upload
de: Hochladen

en: All
de: Alle

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Content queue
de: Inhaltswarteschlange

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Pictures
de: Bilder

en: Offset
de: Versatz

en: Meta tags
de: Meta-Tags

en: Post to Twitter
de: Auf Twitter veröffentlichen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Library
de: Bibliothek

en: Asc
de: Aufsteigend

en: <button type="button" data-role="none" class="slick-prev" aria-label="Previous" tabindex="0" role="button">Previous</button>
de: <button type="button" data-role="none" class="slick-prev" aria-label="Previous" tabindex="0" role="button">Vorheriger</button>

en: <button type="button" data-role="none" class="slick-next" aria-label="Next" tabindex="0" role="button">Next</button>
de: <button type="button" data-role="none" class="slick-next" aria-label="Next" tabindex="0" role="button">Nächster</button>
