Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Upload
ku: بارکردن

en: All
ku: هەموو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Pictures
ku: وێنەکان
