Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Upload
mr: अपलोड

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
