Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: All
ta: எல்லா

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Pictures
ta: படங்கள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
