Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Layout
mr: मांडणी

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय
