Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: All
ps: ټول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: Apply
ps: تطبيقول
