Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Section
uk: Розділ

en: Layout
uk: Макет

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Topic
uk: Тема

en: Apply
uk: Застосувати

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>
