Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Component
cy: Cydran

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
