Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Section
fa: بخش

en: Component
fa: جزء

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: All
fa: همه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
