Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Component
ka: კომპონენტი

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
