Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Section
ru: Раздел

en: Component
ru: Компонент

en: Components
ru: Компоненты

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Post to Twitter
ru: Отправить в Twitter

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>

en: Real-time SEO
ru: SEO в реальном времени

en: Main media
ru: Основное медиа
