Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: All
bs: Sve

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
