Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
