Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Section
nl: Sectie

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Opinion
nl: Opinie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden
