Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Section
pl: Sekcja

en: All
pl: Wszystko

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej
