Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Section
fi: Osio

en: All
fi: Kaikki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
