Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Section
hr: Sekcija

en: All
hr: Svi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Asc
hr: Uzlazno
